CAll Us: 077 077 63 064 / 0161 613 1832

Ustawienie anteny satelitarnej

Co trzeba wiedzieć

Żeby oglądać telewizję bez żadnych zakłóceń posiadana przez was antena musi być w dobrym stanie technicznym. Antena musi być zainstalowana w odpowiednim miejscu (nie może być zasłonięta przez drzewa lub inne obiekty) oraz musi być odpowiedniego rozmiaru do odbioru danego satelity - antena o średnicy 80cm jest najbardziej optymalna.


Sprawdzenie instalacji antenowej

Przy pomocy posiadanego przez nas fachowego sprzętu szybko i precyzyjnie diagnozujemy ewentualne usterki w instalacji. Dzięki temu dokładnie oceniamy stan techniczny instalacji.

Ocena stanu technicznego instalacji antenowej

Bardzo często przewód antenowy, który jest zalany lub przetarty nie przekazuje sygnału wcale lub sygnału na odpowiednim poziomie. Częstą przyczyną jest stary lub wadliwy konwerter. Podczas sprawdzania instalacji informujemy, który z elementów należy wymienić oraz koszt danego elementu.


Znalezienie sygnału na zamocowanej już antenie

Posiadany przez nas sprzęt umożliwia precyzyjne wyszukanie sygnału satelitarnego oraz ustawienie anteny satelitarnej jak najdokładniej.

Ustawienie maksymalnego poziomu sygnału

W dobie dynamicznego rozwoju telewizji HD małe anteny, stare tandetne kable, archaiczne konwertery mogą uniemożliwić uzyskanie poziomu sygnału niezbędnego do prawidłowego odbioru kanałów i precyzyjnego ustawienia anteny satelitarnej.

Konfiguracja dekodera i telewizora

Wykonujemy dostrojenie rozdzielczości telewizora do uzyskania kompatybilności z dekoderem. Uzyskanie maksymalnej możliwej jakości odbioru.

Cena standardowego ustawienia £50 + VAT

UDZIELAMY 1 ROK GWARANCJI